Blog

MADEN OTOMASYON İÇİN

Madencilik uzun vadeli bir yatırımdır. Organizasyon değişikliklerinden dolayı zorluklar yaşanmaktadır. Maden Otomasyonu sistemleri hem kişi sayısını sınırlandırırken hem de kişilerin yapabileceği hataları önlemektedir.

Maden Ocağı Otomasyon

Sistemlerinde güvenlik kuralları kişilerin inisiyatifinden çıkıp elektriksel sinyaller vasıtasıyla kontrol ünitelerince yapılmasıdır.

Maden Otomasyonunda

Maden işçilerinin tehlikeli süreçlere, çevrelere ve malzemelere maruz kalmasını azaltmak için otomatik sistemler ve gelişmiş işlemler kullanan bir dizi çözüm geliştiriyoruz.Yenilikçi Çözümlerimizle yeraltı otomasyon teknolojimizin verimliliği artırıyor ve hayatlarımızı koruyoruz.

Maden Ocağı Mekanik Sistemleri

Maden Ocağı endüstrinin en gelişmiş otomasyon ve mekanik  sistemlerini sunuyor, Bu çözümlerin  toplamına sahip olma maliyetini düşürürken, üretkenliği ve güvenliği önemli ölçüde artırıyoruz.Yazılım sistemleri, makinelerinizi izlemenize ve Maden Ocağınıza tam bir genel bakış sağlamanıza ve operasyonlarınızı kontrol etmenize ve optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Madencilik, yeraltı veya açık kesik olması, doğal olarak risklidir. Tamamen özerk operasyonlar inceleniyor. Dünya çapında madencilik şirketleri, operasyonlarını modernize etmek için en son otomasyon teknolojisini hızla benimsiyor.

Tamda bu ihtiyaç doğrultusunda Ercan Otomasyon olarak sizlere en iyi şekilde Maden Ocağı Mekanik Ve Otomasyon Sistemleri hizmeti ve çözümleri sunmaktadır.

Maden Otomasyonu Ve Mekanik Uygulamamız

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?