Kurumsal

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Güçlü bir iletişim uygulayarak müşterilerimiz ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak. Yurt içinde müşteri zincirini büyüterek en çok tercih edilen yerli otomasyon firması olmak, rekabet gücümüzü arttırmak.

Misyonumuz

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

1994 yılında kurulan firmamız ana çalışma alanı olan Endüstriyel Otomasyon konusunda, son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ürün ve proje hizmetleri ile size en ekonomik çözümleri sunmaktadır.

Firmamız; Endüstriyel Otomasyon, Maden Otomasyonu, Vinç Çözümleri, Vinç Otomasyonu, Fabrika Otomasyonu, Sistem otomasyonu, Ev Otomasyonu ve Hastane Otomasyonu kısaca Mekatronik uygulamaların da müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız; Elektrik&Elektronik Kumanda Panosu, Kompanzasyon Panosu, Vinç Panosu gibi pano uygulamalarını yapmaktadır, ayrıca  DC , AC ve SERVO sürücülerininde tamirini yapmakta ve devreye almaktadır.

10k

Görüşme Yapılan Firma

3

Maden Ocağı Otomasyon

25+

Yıllık Tecrübe

3+

Yüzer Vinç Maden Projesi
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?